Ogólnopolski Turniej Karate RAION CUP

Zawodnicy Klubu Karate LZS ANTAI wracają do  z wieloma medalami.

Ogólnopolski Turniej Karate RAION CUP, który odbył się 25 marca w  Środzie Wielkopolskiej  był dla naszych zawodników pierwszym startem w tym roku. W wydarzeniu tym udział wzięło ponad 300 zawodników z ponad 20  klubów karate z całej Polski. Gospodarzem Turnieju był Klub Karate RAION. Dziękujemy za zaproszenie oraz emocje 😉👍

Klub Karate LZS ANTAI reprezentowało 20 zawodników, którzy wzięli udział w różnych konkurencjach. W konkurencjach indywidualnych zdobyliśmy łącznie 26 medali 🥇🥈🥉🏆🥋👍

W konkurencjach drużynowych wystartowało 5 naszych drużyn, każda drużyna znalazła się na podium, co przyniosło kolejnych 14 medali. W konkurencji  kata drużynowe dziewcząt w składzie Gabrysia, Wiktoria, Maja dziewczyny spisały się na medal zdobywając pierwsze miejsce – wielkie brawa tym bardziej, że był to ich pierwszy start .

Łączenie Klub KARATE LZS ANTAI zdobył 40 🏆 krążków w tym:

9 złotych:🥇

Wiktoria Domina, Maja Rudzińska, Gabriela Gottfried, Jędrek Skrzypczak, Skiba Lena  x2,  Kocanowski Marcel , Kocanowska Marcelina

14 srebrnych: 🥈

Kiełpiński Ignacy, Kocanowski Marcel , Malec Krzysztof ,Malec Michał ,Ogonowski Jakub Przybylski Franek x 2 ,Skiba Lena, Ziętara Marcel x2, Wolny Nikodem, Przybylski Franek, Ksawery Szumiński, Karol Smulski

17 brązowych: 🥉

Domina Wiktoria, Gottfried Gabriela, Malec Krzysztof,  Malec Michał, Przybylska Zofia x2, Smulski Karol, Szumińska Aleksandra x2, Zientara Marcel, Jędrek Skrzypczak x2, Jakub Ogonowski  x2, Ignacy Kiełpiński x2.

Gratuluję wszystkim odwagi wzięcia udziału w tak dużym turnieju. Wielkie uznania dla naszego zawodnika Franka P. Który w swojej konkurencji Kumite na 30 zawodników wywalczył srebrny medal tocząc kilka walk w tym 2 wygrane  przed czasem .👊👍🥋

Ostatnie wskazówki Trenera przyczyniły się do wygranej walki z zawodnikiem gospodarzy, który w 2022 roku na Florydzie zdobył tytuł Mistrza Świata 🥋👍👍👊☺️

Kolejnym wyzwaniem było Kumite drużynowe, gdzie mieliśmy w składzie tylko Franka i Nikodema – niestety trzeci zawodnik z powodu kontuzji został wycofany. Nasz dwuosobowy skład w Kumite drużynowym po trzech wygranych walkach dostał się do finału, gdzie oddaliśmy walkę ze względu na kontuzję Franka zajmując drugie miejsce 🥈🥈🙂.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom zdobytych medali oraz wysokiego poziomu.

Dziękuję wszystkim uczestnikom za sportowa rywalizację oraz prezentacje swoich umiejętności. Dziękuję rodzicom za sportowy doping oraz wsparcie swoich pociech. Dziękujemy Państwu Leśniewscy za pomoc przy transporcie naszych zawodników na turniej.

ARIGATO

Trener Tomasz OSS ‼️

#klubkaratelzsantai #gminapyrzyce #osirpyrzyce

About the Author

Dodaj komentarz

You may also like these