O ANTAI

Jesteśmy licencjonowanym klubem Karate Shotokan zarejestrowanym w Polskim Związku Karate oraz w strukturach JKA (Japan Karate Association). Działamy w miejscowościach Pyrzyce, Lipiany, Banie, Przelewice i Bielice. Szkolimy z pasją dzieci, młodzież i dorosłych. Wychowujemy i kształtujemy charaktery poprzez sport, filozofię sportów i sztuk walki oraz szeroko pojętą kulturę fizyczną. 
ANTAI znaczy zmiana, dlatego zapraszamy każdego do przemiany w najlepszą wersję samego siebie!

DLACZEGO MY?

Przyłączając się do Nas zdobędziesz pewność siebie, nauczysz się walczyć, bronić, zredukujesz wagę, wyrzeźbisz swoje ciało, rozwiniesz umiejętności walki w stójce, nauczysz się zaawansowanych technik, sprawdzisz się w sparingach i na zawodach, będziesz mógł brać udział w obozach sportowych w kraju i za granicą, przyjemnie i pożytecznie wykorzystasz wolny czas oraz poznasz nowych interesujących przyjaciół.

kadra klubu

Tomasz Socha, instruktor i trener II klasy karate shotokan, 3 DAN, instruktor samoobrony, instruktor sportu osób niepełnosprawnych
Michał Bartz, instruktor Karate Shotokan 5 DAN, instruktor samoobrony
Bartek Raźny, senpai, instruktor karate shotokan

Klubie Karate ANTAI szkolimy z pasją dzieci, młodzież i dorosłych. Wychowujemy i kształtujemy charaktery poprzez sport, filozofię sportów i sztuk walki oraz szeroko pojętą kulturę fizyczną. Wyróżnia nas doświadczona i sprawdzona kadra instruktorska – wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy, nauczyciele wychowania fizycznego i pedagodzy z tytułami magistrów (posiadający państwowe uprawnienia trenerskie/instruktorskie o specjalności Karate Shotokan i Samoobrony), profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą oraz wieloletnie doświadczenie treningowe w kontaktowym Karate.

Startujemy z powodzeniem w zawodach w kraju i za granicą. Nasi zawodnicy (juniorzy i seniorzy) zdobywają medale i tytuły m.in. w Mistrzostwach i Pucharach Polski czy Europy. Trzy razy do roku klubowicze mogą zdawać egzaminy na stopnie szkoleniowe kyu potwierdzone oryginalnym certyfikatem.

Organizujemy dla Naszych klubowiczów szereg imprez takich jak: obozy sportowe (letnie i zimowe) nad morzem i w górach, klubowe zawody dla dzieci i młodzieży, szkolenia i wiele innych.

Osobom pracującym stwarzamy możliwość zregenerowania sił po stresującym dniu, powrotu do dobrej kondycji i świetnego samopoczucia oraz nabycia umiejętności samoobrony.

Posiadamy stałe miejsca treningowe, dużą ilość specjalistycznego sprzętu niezbędnego do rekreacyjnego jak i profesjonalnego uprawiania Karate jak: tarcze, worki, łapy, tarcze , kaski, ochraniacze, matę (tatami) 100 m2 i wiele innych…

nasi Partnerzy

© 2021 Klub Karate Antai