Obóz sportowy 2021 w szczecinku

Zapraszamy do zapoznania się z naszą relacją z obozu sportowego 2021;)

Pierwszego dnia od razu po zakwaterowaniu w ramach integracji między klubowej zostały rozegrane mecze piłki nożnej oraz koszykówki w składzie:
  • Klub Karate ANTAI 
  • Klub Karate Taikyoku Ińsko
  • Klub Karate INARI Leszno
Jedną z naszych atrakcji a zarazem przerwą między treningami był rajd rowerowy dookoła jeziora Trzęsiecko o długości 15 km.
Wzdłuż miejskiego brzegu przez  rozciągający się zabytkowy park miejski, a po drugiej stronie Las Klasztorny i część ścieżki przyrodniczo- leśnej.
Był to świetny czas a zarazem odpoczynek dla naszych mięśni oraz stawów
Wizyta w Parku Trampolin to czas świetnej formy wypoczynkowej: dużo akrobacji, zwariowanych wyskoków oraz dużo dobrej zabawy i uśmiechu. 
W drodze powrotnej orzeźwiająca kąpiel w fontannie przy Ratuszu w Szczecinku oraz lody, oczywiście na koszt trenera;) 
W 2008 roku w okolicach plaży miejskiej otwarto wyciąg do nart wodnych o długości 1080 metrów (najdłuższa prosta – 320 metrów), który pozwala na przejazd z prędkością od 28 do 58 km/h. W momencie otwarcia obiekt był najdłuższym wyciągiem do nart wodnych w Europie. 
Oczywiście z tej atrakcji też musieliśmy  skorzystać. 
Oprócz atrakcji były również treningi Karate, Ju jitsu oraz samoobrony!
fbt
Jak wakacje to plaża, jezioro, słońce i relaks.
Pobyt na Mysiej Wyspie był tak klimatyczny, że każdy uczestnik naszego obozu wracał tam z chęcią następnego dnia. 

Był też czas na gry, zabawy wspólne śpiewanie przy ognisku 😉

Największą atrakcją i najbardziej chyba oczekiwaną na naszym obozie był banan oraz platforma ciągana po wodzie z prędkością 70 km na godzinę przez motorówkę.

Na obozie odbył się komisyjny egzamin na stopnie kyu dla chętnych osób. Do egzaminu przystąpiły dzieci oraz młodzież w różnym wieku, które przez 4 godziny swoją ciężką pracą udowodniły, że zasługują na wyższy stopień. Oczywiście wszyscy pozytywnie zaliczyli egzamin!

Pod koniec naszego obozu odbył się wewnętrzny turniej karate w konkurencji kata. Każdy z naszych uczestników mógł z jak najlepszej strony zaprezentować swoje umiejętności. Wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz medale za uczestnictwo zarówno w obozie i jak i w naszym turnieju obozowym.

© 2021 Klub Karate Antai